Filmowe popołudnie w Kosmosie

czwartek 7 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
    fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci
Kiedy: 
  • niedziela 10 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Dzieciaki zobaczą bajki z repertuaru Studia Filmów Rysunkowych m.in. Reksia, Bolka i Lolka. Po seansie wezmą udział w zabawach ruchowych, podczas których powitają wiosnę.

Filmowe popołudnie dla dzieci to cykl przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. W każdą niedzielę w kinie Kosmos odbywają się pokazy zestawów bajek krótkometrażowych dla dzieci od 3. roku życia. Są to animacje ze Studia Filmów Rysunkowych. 10 kwietnia na dużym ekranie będzie można zobaczyć: „Reksio: malarz”, „Bolek i Lolek: Sportowcy” oraz „Nasz dziadzio: Jak zostałem aktorem filmowym”. Po seansie odbędą się zajęcia z animatorem. Dzieciaki powitają wiosnę różnymi zabawami ruchowymi.

Seans odbędzie się 10 kwietnia o godz. 15 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: kasa@kosmos.katowice.pl, które przyjmowane są do 9 kwietnia (do godz. 21). Udział w zabawach jest możliwy jedynie z ważnym biletem na film. Zapis na zabawy nie jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca na seans filmowy. Warunkiem udziału w animacjach jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku. Bilety w cenie 8 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia