Poranek z Biedronką i Czarnym Kotem

czwartek 28 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 31 lipca 2022
Przygody superbohaterów Paryża: Biedronki i Czarnego Kota, będzie można zobaczyć, w ramach Filmowych Poranków, w kinach Helios na Śląsku. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy. Będą też balonowe niespodzianki.

W niedzielę 31 lipca w kinie Helios najmłodsi zobaczą serial animowany „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 4”. Film opowiada o licealistach: Marinette i Adrien, którzy zostają wybrani na superbohaterów Paryża. Biedronka i Czarny Kot mają Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami (Kwami), które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych superzłoczyńców. Na ekranie pojawią się odcinki: „Rakieta”, „Łowca Kwami” oraz „Żarłok”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu i sprawności. Za ich wykonanie uczestnicy otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Poranek z Biedronką i Czarnym Kotem przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła. Spotkanie rozpocznie się konkursami i zabawami w sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy" upominek.

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 4” obejrzymy 31 lipca o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem