Sensoryczne książeczki i świetna zabawa

wtorek 12 kwietnia 2022
Kiedy: 
  • czwartek 21 kwietnia 2022
Gdzie: Chorzów
Książki będą głaskane, gładzone, naciskane i muskane. Dlaczego? Warsztaty w Bibliotece pod chmurką będą poświęcone książkom sensorycznym. Najmłodsi wezmą również udział w zabawach trenujących zmysł dotyku.

Biblioteka pod chmurką to rodzinne warsztaty, podczas których dzieci i ich opiekunowie wspólnie podejmują się kreatywnych działań oraz odkrywają świat z książką w ręku. Kwietniowe spotkanie będzie poświęcone książkom sensorycznym. Dzieciaki dotkną różnych rodzajów sensorycznych lektur, a także wezmą udział w zabawach trenujących zmysł dotyku oraz wykonają pracę plastyczną. „Jeśli Wy również macie w domu książki stworzone z myślą o oddziaływaniu na zmysł dotyku – przynieście je na spotkanie, podzielcie się swoimi ulubionymi lekturami i zainspirujcie innych” - podkreślają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 21 kwietnia o godz. 17 w Starochorzowskim Domu Kultury w Chorzowie (ul. Siemianowicka 59). Bilety w cenie 8 zł (obowiązują każdą osobę uczestniczącą w warsztatach - dzieci i osoby dorosłe) można zakupić online. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo: agnieszka_w@chck.pl lub telefonicznie 32 247 39 57. 

Kategoria: Wydarzenia