Przedpremierowe seanse Sonic 2 z atrakcjami

czwartek 14 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 kwietnia 2022
Szybki, jak błyskawica Sonic ponownie zawita na dużych ekranach. Sprawdźcie sami, czy w kolejnej odsłonie przygód superbohater pokona przebiegłego doktora Robotnika.

18 kwietnia w kinach Helios odbędą się specjalne, przedpremierowe seanse filmu „Sonic 2. Szybki Jak błyskawica”. Projekcję przygód sympatycznego niebieskiego jeża poprzedzą quizy i zagadki do rozwiązania. Film dla dzieci od 7. roku życia.

Niebieska superenergia

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowym miejscu – na Ziemi. W drugiej części przygód Sonic i jego najlepszy przyjaciel Tom łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika przed planem przejęcia władzy nad światem.

Przedpremierowy seans będzie można zobaczyć 18 kwietnia o godz. 11.40 lub 14.30 w kinie Helios Katowice (ul. Kościuszki 229) oraz o godz. 11.40 i 14.15 w kinach Helios Dąbrowa Górnicza (ul. Jana III Sobieskiego 6), Żory (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?