Niezwykłe zwierzaki i dinozaury

środa 20 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Giełda Terrarystyczna i Akwarystyczna
    fot. archiwum zdjęć FB Giełda Terrarystyczna i Akwarystyczna
Kiedy: 
  • sobota 14 maja 2022 - niedziela 15 maja 2022
Gdzie: Katowice
Okazy zwierząt z odległych zakątków świata oraz wystawę skamieniałości sprzed milionów lat – znajdziecie w Spodku podczas Międzynarodowej Giełdy Terrarystycznej i Akwarystycznej.

Impreza to okazja do zobaczenia niezwykłych zwierząt z całego świata. Wśród nich: ptaszniki, jaszczurki, mięczaki, żółwie, pajęczaki, węże, skorpiony, gekony, kameleony, modliszki czy też chrząszcze. Na stoiskach będzie można zakupić akcesoria, zarówno z zakresu terrarystyki jak i akwarystyki. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa i giełda skamieniałości zwierząt i roślin sprzed milionów lat z całego świata. To również okazja do spotkania z pasjonatami i fachowcami w dziedzinie paleontologii.

Giełda Terrarystyczna i Akwarystyczna odbędzie się 14 maja w godz. 10-17 oraz 15 maja w godz. 10-16 w Spodku Katowice (Aleja Wojciecha Korfantego 35). Bilety w cenie 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy można zakupić na miejscu lub online. Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia