Rodzinny piknik, bieg i zabawa

środa 20 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasta Bytom
    fot. archiwum zdjęć FB Miasta Bytom
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 3 maja 2022
Gdzie: Bytom
Występy artystyczne, animacje, warsztaty, zabawy – te i wiele innych atrakcji znajdziecie podczas majówkowego pikniku. Impreza to również Bieg Konstytucji 3 Maja. Wystarczy przyjść i świetnie się bawić.

Majówka w Bytomiu to m.in. piknik w Parku Miejskim. O godz. 10.30 rodzinnie będzie można wystartować w Biegu Konstytucji 3 Maja. Udział nie wymaga wcześniejszych zapisów. Dla 200 osób przygotowane zostały koszulki białe i czerwone. W programie pikniku znajdzie się również wiele innych atrakcji, takich jak występy artystyczne, animacje, warsztaty, zabawy edukacyjne, kulturalne i sportowe. Na uczestników czeka 7 stref aktywności, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi Bytomianie będą mogli również porozmawiać z prezydentem Mariuszem Wołoszem, o tym co to znaczy być patriotą.

Rodzinny Piknik w Amfiteatrze i na Polanie Piknikowej w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla odbędzie się 3 maja w godz. 10.30 - 16. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?