„Ron Usterka” z ukraińskim dubbingiem

czwartek 21 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 22 kwietnia 2022 - sobota 30 kwietnia 2022
To kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem, która trafi do repertuaru Multikina i Cinema 3D. Animacja będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz liczniejszej grupy osób z Ukrainy sieci kin Multikino i Cinema3D przygotowały seanse filmowe z ukraińskim dubbingiem. Udział w projekcji jest bezpłatny dla uchodźców z Ukrainy oraz ich opiekunów. Dzięki seansom najmłodsi choć na chwilę oderwą się od tego co przeżyły.

Najlepszy przyjaciel

22 kwietnia na dużym ekranie dzieciaki zobaczą film animowany - „Ron Usterka”. To historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

Film „Ron Usterka” z ukraińskim dubbingiem będzie można oglądać od 22 kwietnia w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bezpłatne bilety są dostępne tylko w kasach kin. „Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc” - informują organizatorzy.

Informację w języku ukraińskim znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia