Niebieski jeż powraca

czwartek 21 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 22 kwietnia 2022 - sobota 30 kwietnia 2022
Dalsze losy uwielbianego na całym świecie Sonica najmłodsi mogą zobaczyć w kinach. Tym razem szybki, jak błyskawica niebieski jeż wyrusza na poszukiwanie szmaragdu, który ma moc niszczenia cywilizacji.

W repertuarze Multikina premiera „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Po osiedleniu się w Green Hills, Sonic chce udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Okazja do przetestowania swoich możliwości przychodzi szybko, gdy powraca dr Robotnik. Razem z nowym sojusznikiem – Knucklesem planuje zdobyć szmaragd, który ma moc niszczenia cywilizacji. Niebieski jeż wyruszają w podróż, aby znaleźć kamień zanim wpadnie w niepowołane ręce. Film dla dzieci od lat 6.

Premiera „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” już 22 kwietnia w Multikinie. Film będziecie mogli obejrzeć w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia