Koncerty, food trucki i wiosna

piątek 22 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 29 kwietnia 2022 - wtorek 3 maja 2022
Gdzie: Rybnik
Zapowiada się majówka pełna atrakcji. Na scenie wystąpią m.in. Mrozu, Ørganek, Krzesimir Dębski. Do tego pyszne autorskie jedzenie serwowane przez food trucki oraz wydarzenia sportowe. Zerknijcie.

„Maj, Bzy, Rybnik i Ty” to kolejna edycja miejskiej majówki w Rybniku. Wśród atrakcji znalazły się koncerty, wydarzenia sportowo-rekreacyjne, zlot food trucków. Od 29 kwietnia do 3 maja w rybnickim kampusie będzie można posłuchać dobrej muzyki. Zagrają m.in. Sorry Boys, Mrozu, Ørganek, OZD, White Deer, Krzesimir Dębski. Imprezie będzie towarzyszył zlot food trucków. To okazja do spróbowania dań z różnych zakątków świata. 1 maja na rybnickim rynku koszykarze amatorzy zawalczą w zawodach tri basketu.

Majówka odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 3 maja. Wydarzenia będą odbywać się głównie na terenie Kampus Parku w Rybniku (ul. Rudzka 13). Wstęp bezpłatny. Dokładny plan koncertów znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie UM Rybnik.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?