Morska opowieść o kolorowej Ziemi

piątek 22 kwietnia 2022
  • fot. mat. Teatr Bajaderka
    fot. mat. Teatr Bajaderka
Kiedy: 
  • niedziela 8 maja 2022
Razem z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią wyruszycie w rejs po dalekich kontynentach. Czeka na Was moc morskich przygód, dowiecie się również jak dbać o naszą planetę Ziemię.

Najmłodsi fani teatru 8 maja na scenie PKZ Domu Kultury Ząbkowice zobaczą spektakl „Tiki Rafa. Na krańcu świata” w wykonaniu Teatru Bajaderka. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku od 3 lat.

Przygoda z Tiki Rafą

Najmłodsza publiczność wyruszy w morską podróż z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią. Podczas rejsu szczurek Sznurek opowie dzieciom ciekawostki ze świata, a podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Do tego niezwykłe morskie opowieści, historie mrożące krew w żyłach, a wszystko przy akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki i przekonają się, jak dbać o środowisko.

Spektakl będzie można zobaczyć 8 maja o godz. 10.30 w ramach cyklu Niedzielne Poranki Teatralne w PKZ Dom Kultury Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej (ul. Chemiczna 2). Bilety w cenie 15 zł można zakupić online. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia