Dzień Flagi, teatr dla dzieci i kojący koncert

poniedziałek 25 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Kultury
    fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Kultury
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 maja 2022
Gdzie: Mikołów
Majówka na mikołowskim Rynku to podróż do baśni Hansa Christiana Andersena i wyjątkowy koncert „Ucisz serce – poetyckie piosenki kojące”. Wydarzenie to również wymiana elektrośmieci na rośliny balkonowe.

2 maja w Dniu Flagi na mikołowskim Rynku odbędzie się majówka. Tego dnia będzie można zrobić coś dobrego dla Ziemi – wymienić elektrośmieci na rośliny balkonowe (godz. 14-18). O godz. 16.30 na scenie wystąpi Teatr Fabryka Kultury. Dzieci zobaczą „Księżniczkę na ziarnku grochu”. Od godz. 18 będzie można posłuchać koncertu „Ucisz serce - poetyckie piosenki kojące”. To projekt stworzony specjalnie na tę okazję. Zespół Madame Jean Pierre wspólnie z zaproszonymi gośćmi będą koić i umilać wszystkim poniedziałkowy wieczór. W repertuarze pojawią się piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej oraz kompozycje Władysława Szpilmana.

Impreza odbędzie się 2 maja na Rynku w Mikołowie. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Fb Mikołów-ogród życia.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?