Długi weekend z food truckami

środa 27 kwietnia 2022
Kiedy: 
  • piątek 29 kwietnia 2022 - wtorek 3 maja 2022
Gdzie: Katowice
Pyszne jedzenie z różnych stron świata, atrakcje dla dzieci, dobra muzyka, bieg na orientację w terenie – tak zapowiada się majówka z food truckami. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i świetnej atmosfery.

Przez 5 dni w Parku leśnym Katowice Muchowiec food trucki będą serwowały dania z różnych zakątków świata. Nie zabraknie klasyków, jak amerykańskie burgery i frytki belgijskie. Dzieciaki będą mogły poszaleć na dmuchańcach. Dodatkową atrakcją będzie bieg na orientację w terenie w 2 kategoriach: indywidualnej i rodzinnej (2-4 os.). Zgłoszenia przyjmowane będą przy szarym namiocie (parking za lotniskiem, od ul. Francuskiej). Bieg będzie można rozpocząć w dowolnej chwili (w godz. 12-19). Majówka z food truckami to również dobra muzyka, świetna atmosfera i mnóstwo innych atrakcji.

Majówka z food truckami odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 3 maja w Katowickim Parku Leśnym (Muchowiec). W piątek w godz. 15-21, w weekend i poniedziałek w godz. 12-21 i we wtorek w godz. 12-20. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?