Zapisz dziecko do Akademii Jedi

poniedziałek 2 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 7 maja 2022 - sobota 25 czerwca 2022
Gdzie: Bytom
Zostań padawanem i przeżyj gwiezdną przygodę. Na zajęciach dzieciaki zbudują roboty, stworzą własny miecz świetlny, nauczą się technik koncentracji i walki mieczem.

Bytomskie Centrum Kultury otwiera Akademię Jedi. To twórcza i dobra zabawa dla fanów Star Wars. To część programu „Inspiracja - Aktywizacja - Innowacja" współtworzonego przez bytomianina Pawła Dobrzeleckiego i realizowanego w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-9 lat.

Gwiezdne atrakcje

Uczestnicy zajęć przeniosą się do świata Gwiezdnych Wojen, zdobędą 5 stopni wtajemniczenia, odnajdą w sobie moc i zostaną rycerzem Jedi. Podczas interdyscyplinarnych zajęć stworzą tematyczne lapbooki, zbudują roboty, stworzą własny miecz świetlny, nauczą się technik koncentracji i walki mieczem. Na koniec organizatorzy planują zabawę klockami, gry VR oraz pasowanie na rycerza.

Zajęcia odbędą się w dniach 7, 21 maja, 4, 18, 25 czerwca w Bytomskim Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1). Do wstępu upoważnia karnet w cenie 100 zł na wszystkie 5 warsztatów, który można zakupić online. Zajęcia 18 czerwca zaplanowane są w Parku Kachla - w przypadku niepogody odbędą się w salach BECEK-u. Informację o warsztatach znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia