Motory na Skałce

poniedziałek 9 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 28 maja 2022
Parada motocykli, średniowieczni wojowie, samochody zabytkowe, atrakcje dla dzieci i koncerty – tak zapowiada się pierwsza świętochłowicka edycja Motoserca. Impreza to również ogólnopolska akcja krwiodawstwa.

Motoserce to impreza organizowana przez ludzi, którzy kochają motocykle. Najważniejszym celem wydarzenia jest akcja krwiodawstwa. Do tej pory udało się zebrać ponad 35 tys. litrów krwi. 28 maja na świętochłowickiej Skałce będzie można przyłączyć się do akcji i oddać krew (godz. 12-16). Impreza to również mnóstwo atrakcji, jak wystawa samochodów zabytkowych, parada motocykli ulicami miasta (godz. 13), pokazy średniowiecznych wojów, atrakcje dla dzieci, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych. Wszystko „przyprawione” będzie sporą dawką muzyki. Na scenie pojawią się m.in. Oberschlesien. Podczas Motoserca będzie można wesprzeć małą mieszkankę Świętochłowic - Olę Kretschmer.

Impreza odbędzie się 28 maja w godz. 11-20 na terenie OSiR Skałka w Świętochłowicach (ul. Bytomska 40). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia