Czas na piknik

poniedziałek 9 maja 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Sztolnia Królowa Luiza
    fot. archiwum zdjęć FB Sztolnia Królowa Luiza
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 22 maja 2022
Gdzie: Zabrze
Ciekawą propozycją na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest Piknik Przyjaźni. Skosztujecie polskiej i ukraińskiej kuchni, a dzieciaki poskaczą w gumę lub zagrają w grę terenową.

22 maja w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza odbędzie się Piknik Przyjaźni (polsko-ukraińskiej). Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Melomani, smakosze, stęsknieni wakacyjnego chillu i najmłodsi, których na co dzień roznosi energia w domu. Dzieciaki wezmą udział m.in. w wyścigach w workach, ciekawych warsztatach, poskaczą w gumę oraz zagrają w grę terenową. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na kocykach delektując się pysznymi potrawami. Imprezę rozpocznie występ Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu (godz. 11), a zamknie koncert (godz. 17) – Kuczeryki. Folkowy klimat ich utworów, w których słychać inspirację śląskimi kominami, beskidzkimi polanami i ukraińskimi wsiami pozwoli w pełni poczuć klimat Pikniku Przyjaźni.

Piknik odbędzie się 22 maja w godz. 11-18 w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu (Maurycego Mochnackiego 12). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia