Calineczka w Teatrze dla Dzieci

poniedziałek 9 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 13 maja 2022
Gdzie: Tychy
Pełną magii i uroku inscenizację baśni Hansa Christiana Andersena w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Lalek najmłodsi zobaczą w najbliższy piątek. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc.

Tym razem w ramach Teatru dla Dzieci w tyskim Klubie Wilkowyje na scenie wystąpi Wrocławski Teatr Lalek. Najmłodsi zobaczą „Calineczkę” - opowieść o maleńkiej dziewczynce, narodzonej z kielicha zaczarowanego kwiatu.

Magia teatru lalek

Ufną i beztroską kruszynę porywa Ropucha Aga, szukająca narzeczonej dla swojego syna. Calineczce szczęśliwie udaje się uwolnić, wkrótce jednak trafia na kolejnego kandydata do swej ręki. W podziemnych korytarzach jego domu bohaterka natyka się na przemarzniętą jaskółkę. Ptak budzi w niej wspomnienia i tęsknoty, które pomagają jej odkryć, kim naprawdę jest.

Spektakl będzie można zobaczyć 13 maja o godz. 18.30 w Klubie Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach (ul. Szkolna 94). Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem tel. 32 227 26 22 lub 691 770 344. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia