Cyrk Partolini rozbawi Was do łez

piątek 13 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 1 czerwca 2022
Co powiecie na Dzień Dziecka z półfinalistami programu Mam Talent? Zapowiada się dobra zabawa i mnóstwo śmiechu. Dzieciaki pokonają wielką bakterię, poznają magika i zobaczą taniec flamingów w stylu disco.

Spektakl kabaretowy dla dzieci Cyrku Partolini jest pełen humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przedstawienie poprzez zabawę uczy, a najmłodsza publiczność może aktywnie w nim uczestniczyć. Dzięki zabawnie poprowadzonej fabule dzieciaki przekonają się co daje zjedzenie obiadu, który wcześniej ugotował dla nich szalony kucharz, staną przed wielkim wyzwaniem jakim jest utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Nie zabraknie prawdziwego magika, który „spróbuje” zaczarować swój kapelusz. Co z tego wyjdzie?

O tym przekonacie się 1 czerwca o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty (ul. Niedurnego 69) w Rudzie Ślaskiej. Bilety w cenie 25 zł i 20 zł można zakupić online. Rezerwacja biletów dostępna jest pod numerem tel. 32 2486240 lub 512024062, mail: bilety@mckrudasl.pl. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia