Zabawa z piratami

wtorek 17 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 1 czerwca 2022
Gdzie: Bytom
Malowanie twarzy, modelowanie balonów, gry, zabawy z animatorką i konkursy z nagrodami to tylko część darmowych atrakcji, jakie najmłodsi znajdą w Skarpie. Dzieciaki zostaną również piratami i poszukają skarbów.

W środę, 1 czerwca kontrolę nad Skarpą Bytom przejmą piraci. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano wiele darmowych atrakcji. Wśród nich: malowanie twarzy (godz. 14-15.30), modelowanie balonów, gry, zabawy z animatorką i konkursy z nagrodami. Dzieci w wieku 6-15 lat wezmą udział w „poszukiwaniu skarbów” ( godz. 17-18.30). Dla wygranych drużyn przewidziane są nagrody m.in. vouchery na ściankę wspinaczkową.

Piracki Dzień Dziecka odbędzie się 1 czerwca w godz. 14-18.30 na Skarbie Bytom (ul. Wojciecha Kilara 33). Wstęp bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Przypominamy, że obiekt powstał na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego „Rozbark” w Bytomiu. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów wspinaczkowych w Europie. Więcej informacji o Centrum znajdziecie w naszym artykule.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?