Dzień Dziecka w Ogrodzie z Czereśniami

wtorek 17 maja 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Ogród Społeczny Chwałowice
    fot. archiwum zdjęć FB Ogród Społeczny Chwałowice
Kiedy: 
  • piątek 3 czerwca 2022
Gdzie: Rybnik
Tego dnia będą rządzić owoce. Rzut czereśnią, zdrowy tor przeszkód, owocowy taniec, a na deser koncert zespołu Czereśnie. Ponadto warsztaty kwiatowe i plastyczne, kącik czytelniczy z nowinkami z ulicy Czereśniowej.

Dzień Dziecka w Ogrodzie Społecznym obok Domu Kultury w Chwałowicach w Rybniku zapowiada się interesująco. Dzieciaki i dorośli wezmą udział w taneczno-ruchowych zabawach. W programie m.in. owocowy taniec, rzut czereśnią, zdrowy tor przeszkód. Najmłodsi podczas warsztatów kwiatowych dowiedzą się, jakie rośliny kwitną na łące, co zagraża kwiatkom czy też skąd owady wiedzą gdzie znajdują się kwiaty. Każdy będzie miał okazję zaprojektować „zegar kwiatowy”. W kąciku czytelniczym znajdą się najlepsze książki i książeczki dla małych i dużych. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą książek, będzie okazja do ich wymiany. Finał imprezy to koncert zespołu Czereśnie (godz. 18). Dzieciaki usłyszą piosenki o owocach, zwierzętach i strażaku.

Impreza odbędzie się 3 czerwca w godz. 16-19 w Ogrodzie Społecznym przy Domu Kultury Chwałowice w Rybniku (ul. 1 Maja 91b). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub DK Chwałowice.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?