Zabierz dziecko do kina

środa 18 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 28 maja 2022 - niedziela 29 maja 2022
  • środa 1 czerwca 2022
Z okazji Dnia Dziecka w kinach Helios poza fantastycznym repertuarem czekać będą na Was atrakcje, konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy.

28 i 29 maja oraz 1 czerwca kina Helios będą należały do dzieci. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano specjalne pokazy dla młodych kinomanów w każdym wieku. Poza fantastycznym repertuarem na dzieciaki czekają atrakcje w holach kin, konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy.

Repertuar dla dzieci w każdym wieku

Najmłodszym (dzieci od 4 lat) spodoba się animacja „Dogtanian. Psi Muszkieterier”. To historia młodego Dogtaniana, który marzy by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Drugą propozycją dla dzieci (od 7 lat) jest „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys”. To opowieść o przygodach paczki 5 przyjaciół. Wilk, Wąż, Pirania, Rekin oraz Tarantula postanawiają zakończyć swoją kryminalną aktywność i przewartościować swoje życie. Całą rodziną będzie można zobaczyć film familijny „Detektyw Bruno”. Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” serialowego detektywa.

Dzień Dziecka w kinach Helios odbędzie się 28, 29 maja i 1 czerwca. Specjalne pokazy można zobaczyć w kinach w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu) można zakupić online. Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?