Muzyczne świętowanie

piątek 20 maja 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Becek
    fot. archiwum zdjęć FB Becek
Kiedy: 
  • niedziela 29 maja 2022
Gdzie: Bytom
Dzień Dziecka z „Maluchami w Krainie Dźwięku” to energetyczny koncert, malowanie buziek, kolorowe tatuaże, warkoczyki i animacje. W programie autorskie piosenki Pani Dorotki i muzyka na żywo.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci w Bytomskim Centrum Kultury, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu i śmiechu. W zabawie dzieciom towarzyszą muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś.

Dzień Dziecka z atrakcjami

Z okazji święta dzieciaków Pani Dorotka przygotowała ciepły i energetyczny koncert (godz. 16-17). W programie autorskie piosenki z łatwo wpadającą w ucho melodią, zachęcającym do aktywności rytmem i dobrym tekstem. Wszystko po to, by maluchy i przedszkolaki świetnie się bawiły, a przy okazji także uczyły. Wyjątkową atmosferę dopełnią animatorzy (godz. 15-18), którzy pomalują dziecięce buzie, zrobią pamiątkowe tatuaże oraz ozdobią włosy maluchom kolorowymi warkoczykami. Wydarzenie dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Becekowy Dzień Dziecka odbędzie się 29 maja w godz. 15-18 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 20 zł – ulgowy, 30 zł – normalny można zakupić online. Z Kartą Rodzina 3+ bilety 25 proc. taniej (do nabycia w kasie Beceku). Informację znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?