Futbolowy Dzień Dziecka

wtorek 31 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 czerwca 2022
Gdzie: Jaworzno
Wasze pociechy lubią piłkę nożną i sportową rywalizację? Już 4 czerwca będą mogły wziąć udział w turnieju piłkarskim. Oprócz wspaniałej zabawy czekają na nie świetne nagrody - m.in. bilety VIP na mecze piłkarskie, voucher na treningi, a także sportowe gadżety i upominki.

W sobotę,  4 czerwca, na placu przed wejściem głównym do Galerii Galena w Jaworznie pojawi się boisko do gry w piłkę nożną, gdzie odbędą się mecze drużyn w trzech kategoriach wiekowych. W godz. 10-12 odbędą się rozgrywki dzieci urodzonych w latach 2018 i 2017, w godz. 12-14 to będzie czas dla młodych piłkarzy z roczników 2016 i 2015, a w godz. 14-16 zaprezentują się i powalczą o nagrody dzieciaki z roczników 2014 i 2013. A będzie o co walczyć. Galeria Galena wraz z Akademią 2012 przygotowały fantastyczne nagrody i upominki. Do wygrania będą bilety VIP na mecze piłkarskie, voucher na roczne uczestnictwo w treningach z Akademią 2012 i mnóstwo futbolowych gadżetów i upominków kibica. Poza sportowymi atrakcjami najmłodsi mogą liczyć na inne atrakcje. W programie m.in. malowanie buziek, pełne humoru zajęcia i animacje prowadzone w języku angielskim przez Szkołę Językową Helen Doron, a także strefa zabaw plastycznych.  

Futbolowy Dzień Dziecka odbędzie się 4 czerwca przed wejściem głównym do Galerii Galena w Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59). Aby dziecko wzięło udział w turnieju należy pół godziny przed każdą rozgrywką wiekową zgłosić chęć uczestnictwa – na miejscu u organizatora.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?