Święto dzieci w Energylandii

wtorek 31 maja 2022
 • fot. mat. prasowe Energylandia
  fot. mat. prasowe Energylandia
 • fot. mat. prasowe Energylandia
  fot. mat. prasowe Energylandia
 • fot. mat. prasowe Energylandia
  fot. mat. prasowe Energylandia
 • fot. mat. prasowe Energylandia
  fot. mat. prasowe Energylandia
 • fot. mat. prasowe Energylandia
  fot. mat. prasowe Energylandia
Kiedy: 
 • środa 1 czerwca 2022 - sobota 4 czerwca 2022
Gdzie: Zator
Potrwa 4 dni. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano moc atrakcji w Parku Kinder Party i aż 20 tysięcy gadżetów do rozdania. Zabawę na roller coasterach i karuzelach urozmaicą warsztaty kuglarskie, modelowanie balonów, wyjątkowe pokazy i Wielka Parada.

W Energylandii Dzień Dziecka to aż 4 dni fantastycznej zabawy. Na najmłodszych gości będą czekać dodatkowe atrakcje oraz nagrody. Rozdanych zostanie 20 tysięcy gadżetów. 

Zabawa, wata cukrowa i magia

Od 1 do 4 czerwca dzieciaki będą mogły zobaczyć wyjątkowe pokazy Energylandia Show, wziąć udział w warsztatach kuglarskich, animacjach, zakręcić kołem i wygrać nagrody. Nie zabraknie uwielbianej przez najmłodszych waty cukrowej i modelowania balonów. W strefie Kids Zone w Bajkolandii dzieci spotkają się z sympatycznymi, wielkimi maskotkami, które chętnie przytulą i zapozują do zdjęcia. Z kolei w Kids Zone Aqualantis najmłodsi wezmą udział w Bubble Show z bańkami mydlanymi, Abrakadabra Magic Show i Kinder Party. Zwieńczeniem wspaniałej zabawy będzie Wielka Parada, która wystartuje na 15 minut przed zamknięciem Parku.

Karuzele dla najmłodszych

W Energylandii znajdziecie mnóstwo różnorakich atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Na najmłodszych (dzieci od 2. roku życia) czekają 24 przejażdżki m.in. na klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, lot Podniebnymi Statkami, zabawa na Farmie Krasnali czy WRC Auto Zderzaki. Młodym fanom straży pożarnej spodoba się karuzela Super Pompa. Poszaleć będzie można na zjeżdżalni Artic Fun, a nawet przejechać się prawdziwym roller coasterem Circus. Ponadto dla przedszkolaków przewidziano 3 wodne atrakcje. Przygotowano również ciekawą grę terenową. Wystarczy kupić dowolny produkt w jednym ze sklepików, a otrzyma się Paszport Energylandii – książeczkę, w której zbiera się pieczątki znalezione w różnych strefach Parku. Za wszystkie zebrane pieczątki, przy wyjściu można odebrać atrakcyjną nagrodę.

Udogodnienia dla dzieci, mam i tatusiów

Wszystkie alejki w Energylandii są równe i szerokie, a więc dostosowane do wózków dziecięcych. W Parku znajduje się pokój dla matki z dzieckiem, w którym bez problemów można przewinąć nakarmić lub uspokoić maluszka. W każdym WC (a jest ich naprawdę dużo) są zlokalizowane przewijaki, a w sklepach można się zaopatrzyć w dziecięcy asortyment. W razie potrzeby rodzice znajdą w nich pieluchy, zupki i inne najpotrzebniejsze rzeczy. W restauracjach czekają karty dań przygotowane z myślą o najmłodszych. Kids menu oprócz specjałów dla maluszków zawiera także dodatkowe gadżety.

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka w Energylandii będą dostępne 1-4 czerwca w godz. 10-18. Bilety w cenie 109 zł – ulgowy (dzieci do 140 cm wzrostu), 159 zł – normalny możecie zakupić online.

Energylandia mieści się przy al. 3 Maja w Zatorze.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?