Przygoda z tatą i zabawa na pikniku

poniedziałek 13 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 19 czerwca 2022
Gdzie: Chorzów
Jak można świętować Dzień Ojca? Ciekawą propozycją jest gra terenowa i rodzinny piknik z atrakcjami. Dobrą zabawę rozkręci koncert Sióstr Wajs & Stonoga. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Gra miejska „Przygoda z tatą” to liczne zagadki, szyfry i super zabawa w Parku Śląskim. Zespoły 2-5 osobowe będą biegać i chodzić, znajdować różne punkty i wykonywać zadania – wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej. Gra pokaże, że tatusiowie to prawdziwi superbohaterzy. Organizatorzy przygotowali 3 kategorie wiekowe. Dla najlepszych drużyn przewidziano nagrody. Ich pula dla każdej kategorii to 1500 zł. Grze będzie towarzyszył piknik z darmowymi atrakcjami w Skansenie. O godz. 16 na scenę wejdzie zespół Sióstr Wajs & Stonoga, który rozkręci publiczność przed rozdaniem nagród.

Gra i piknik odbędą się 19 czerwca w Parku Śląskim w Chorzowie. Gra rozpocznie się o godz. 13 na terenie Skansenu, a zakończy o godz. 16. Piknik będzie trwał od godz. 12 do 18. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na grę obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub Gra Miejska „Przygoda z tatą”.

Kategoria: Wydarzenia