Kino w plenerze dla rodziców

poniedziałek 13 czerwca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Stadion Śląski
    fot. archiwum zdjęć FB Stadion Śląski
Kiedy: 
  • sobota 9 lipca 2022 - sobota 20 sierpnia 2022
Gdzie: Chorzów
Co powiecie na randkę w kinie pod chmurką? W wakacje pod Stadion Śląski powraca Tauron Samochodowe Kino Studyjne. Razem z bohaterami filmów wyruszycie w podróż do Włoch, Danii i Stanów Zjednoczonych.

Pokazy filmowe odbędą się na parkingu przy Stadionie Śląskim w ramach cyklu Tauron Samochodowe Kino Studyjne. Start już 9 lipca o godz. 21.30. N dużym ekranie będzie można zobaczyć klimatyczną i trzymającą w napięciu podróży do Włoch, czyli thriller „Obraz pożądania” - rozgrywającej się w malowniczej scenerii jeziora Como. W rolach głównych Donald Sutherland, Claes Bang, Elizabeth Debicki i Mick Jagger z legendarnego The Rolling Stones. Dwa tygodnie później wraz z Madsem Mikkelsenem widzowie przeniesą się do Danii, by sprawdzić, jak wygląda życie „Na rauszu”. To jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, nagrodzonym Oscarem. Filmowe spotkanie z Tauron Samochodowe Kino Studyjne zakończy się 20 sierpnia podróżą przez Stany Zjednoczone z Oscarem Isaakiem, który jako „Hazardzista” odwiedza kolejne amerykańskie kasyna i ucieka przed mroczą przeszłością.

Kino plenerowe odbędzie się 9, 23 lipca i 20 sierpnia o godz. 21.30 przy Stadionie Śląskim – brama 1B (zjazd przy ul. Chorzowskiej, przy „Karolince”). Bilety w cenie 50 zł (samochód) są do kupienia na filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu