Bezpłatne warsztaty wakacyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy

poniedziałek 13 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 27 czerwca 2022 - piątek 1 lipca 2022
To zajęcia integracyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy. W programie m.in. zajęcia językowe, plastyczne, teatralne, wokalne i spacery edukacyjne. Obowiązują zapisy. Zobaczcie szczegóły.

Wakacje tuż tuż. Warto już dziś zaplanować wolny czas pociechom. Miejskie Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej przygotowało bezpłatne wakacyjne warsztaty integracyjne. Projekt skierowany jest do dzieci z Ukrainy i Polski, w wieku 7-12 lat. W programie znajdą się m.in. zajęcia językowe, plastyczne, teatralne, wokalne, spacery edukacyjne po Rudzie Śląskiej, konkursy. Część warsztatów będzie odbywać się w ogrodzie MCK. Dla uczestników przewidziano mały poczęstunek.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od 27 czerwca do 1 lipca w godz. 10-14 w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej (ul. Niedurnego 69). Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i szczegółowe informacje udzielane są mailowo: promocja@mckrudasl.pl. Kartę uczestnika warsztatów i informację w języku ukraińskim znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia