Filmowa przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem

środa 15 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 26 czerwca 2022
To nowa odsłona Filmowych Poranków z Biedronką i Czarnym Kotem. Czy uda im się pokonać wszystkich złoczyńców i uratować miasto? O tym przekonacie się w kinach Helios. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

26 czerwca na dużym ekranie w kinie Helios najmłodsi zobaczą serial animowany „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, cz. 3”. Opowiada on o licealistach: Marinette i Adrien, którzy zostają wybrani na super-bohaterów Paryża. Biedronka i Czarny Kot mają Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami (Kwami), które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców. Na ekranie pojawią się odcinki: „Piaskowy chłopiec”, „Asystura (Dzień bohaterów cz.1)”, „Mayura (Dzień bohaterów cz.2)”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu i sprawności. Za ich wykonanie uczestnicy otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

„Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, cz. 3” obejrzymy 26 czerwca o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia