Magia, taniec i piosenki Disney’a

środa 15 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 19 czerwca 2022
Gdzie: Bytom
Warsztaty sensoryczne i taneczne dla dzieci, kiermasz rękodzieła, magiczne popisy iluzjonisty i najpiękniejsze piosenki Disney'a – tak zapowiada się koncert dobroczynny dla Mii, która zmaga się z wieloma schorzeniami układu ruchowego.

Koncert dobroczynny dla Mii Goldy, 3 latki z Bytomia odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury. Dziewczynka ma 5 ciężkich chorób, m.in. rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, a także wiotkie porażenie kończyn dolnych. Dochód z zakupionych biletów zostanie przekazany na jej operację (www.siepomaga.pl).

Warsztaty, taniec i muzyka

W programie wydarzenia znalazły się warsztaty sensoryczne i taneczne, animacje, a także kiermasz rękodzieła. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert na sali ToTu. Widzowie zobaczą m.in. magiczny popis iluzjonisty, usłyszą najpiękniejsze piosenki Disney’a, a także będą mogli dostrzec piękno tańca.

Impreza odbędzie się 19 czerwca na Placu Karin Stanek i sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury. Start wydarzenia o godz. 13. Koncert odbędzie się o godz. 16. Bilet w cenie 35 zł uprawnia do uczestnictwa we wszystkich atrakcjach, można go zakupić online. Na zajęcia obowiązują zapisy: info@becek.pl lub tel. 500227802, 32 3893109 w. 101. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie Beceku.

Kategoria: Wydarzenia