Festiwal Górnej Odry

poniedziałek 20 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Jastrzębie-Zdrój
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Jastrzębie-Zdrój
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Jastrzębie-Zdrój
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Jastrzębie-Zdrój
Kiedy: 
  • piątek 24 czerwca 2022 - niedziela 26 czerwca 2022
Gdzie: Śląsk
Czeka na Was ponad 130 atrakcji m.in. spektakle teatralne na wodzie, spływy kajakowe, koncerty szantowe, animacje i warsztaty dla dzieci, kultowe pływadła i wiele innych. Program jest naprawdę bogaty. Zerknijcie.

To już 2. edycja Festiwalu Górnej Odry. Impreza odbędzie się w kilku lokalizacjach: Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Chałupkach i Turzy. Wielkie otwarcie wydarzenia już 24 czerwca w Żorach na Kąpielisku Śmieszek. Wśród atrakcji przygotowano: spektakl teatralny na wodzie – Piraci z Karaibów, warsztaty wyplatania wianków i puszczanie ich na wodzie. Drugi dzień festiwalowy to rodzinne spływy kajakowe, animacje i warsztaty dla dzieci, przejażdżki żaglówką, eksplozja kolorów, zabawy z deskami SUP czy też kultowe pływadła. Finał Festiwalu Górnej Odry odbędzie się na Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku. Podczas finału zaplanowano mnóstwo atrakcji, wystąpią m.in. Molly Malone’s, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk (w pełnym składzie). 

Festiwal Górnej Odry potrwa od 24-26 czerwca w Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Chałupkach (Gmina Krzyżanowice) i Turzy (Gmina Kuźnia Raciborska). Pełen program znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia