Zobacz kinowe hity w plenerze

wtorek 21 czerwca 2022
  • fot. mat. prasowe UM Gliwice
    fot. mat. prasowe UM Gliwice
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 26 czerwca 2022 - niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Gliwice
Ciekawa propozycja na niedzielne wieczory dla dzieci i dorosłych – Letnie Kino Plenerowe. Widzowie będą mogli wygodnie rozsiąść się w leżakach i obejrzeć filmowe przeboje za darmo.

26 czerwca startuje Letnie Kino Plenerowe w Gliwicach. Co tydzień, w niedzielę o godz. 18 będą wyświetlane filmy dla dzieci, a o godz. 20 dla dorosłych widzów. Seanse będą odbywać się w różnych lokalizacjach. Pierwsze spotkanie kinomanów zaplanowano w Wilczym Gardle (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Lewkonii 2). 26 czerwca dzieciaki trafią do Amazonii, a dorośli do Korei Południowej. W programie jest film familijny „Amazonia. Przygody małpki Sai” i nagrodzony czterema Oscarami „Parasite”. W następnych tygodniach Letnie Kino Plenerowe pojawi się w Łabędach, na stadionie Piasta, a także na pl. Grunwaldzkim, w Ligocie Zabrskiej i Bojkowie. W planach są takie przeboje jak „C’mon C’mon” ze świetnym Joaquinem Phoenixem, znakomity dramat sportowy „Borg/McEnroe” czy kultowa bajka w nowej odsłonie – „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”.

Letnie Kino Plenerowe będzie grało do 28 sierpnia.Wstęp na wszystkie seanse jest wolny. Repertuar znajdziecie na stronie organizatora - Centrum Kultury Victoria.

Kategoria: Wydarzenia