Sportowe śniadanie i dobra zabawa

środa 22 czerwca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB MORiS Chorzów
    fot. archiwum zdjęć FB MORiS Chorzów
Kiedy: 
  • sobota 2 lipca 2022
Gdzie: Chorzów
Co powiecie na aktywną sobotę na stadionie „Niebieskich”? Podczas „Śniadania na trawie” zwiedzicie obiekt i miejsca, do których na co dzień kibice nie mają dostępu oraz weźmiecie udział w sportowych grach i zabawach. Imprezę zakończy bitwa na balony wodne.

Sportowe „Śniadanie na trawie” to okazja, aby wejść na murawę stadionu przy ul. Cichej w Chorzowie i poczuć się jak zawodnik Ruchu Chorzów. Uczestnicy zwiedzą zaplecza obiektu, na którym „Niebiescy” zdobywali tytuły Mistrza Polski i spędzą aktywnie czas. Przygotowano świetne atrakcje m.in. gry i zabawy. Na zakończenie odbędzie się wielka bitwa na balony wodne (może się przydać ubranie na zmianę). „Spakujcie koce, przygotujcie prowiant i zapisujcie się na wydarzenie” - zachęcają organizatorzy.

Impreza odbędzie się 2 lipca od godz. 11 na stadionie Ruchu Chorzów przy ul. Cichej w Chorzowie. Wpisowe to 5 zł (za osobę). Obowiązują zapisy online. Informację wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia