Cudowne lato z Jeżem Nikosiem i teatrem

czwartek 23 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 25 czerwca 2022
Gdzie: Katowice
Dzieciaki będą mogły spotkać się z sympatycznym Jeżem Nikosiem i autorką jego przygód – Katarzyną Majzel-Pośpiech. Nie zabraknie niespodzianek. Po spotkaniu odbędzie się przedstawienie teatralne „Cyrk Bobas”.

Spotkanie z Jeżem Nikosiem związane jest z wydaniem książki „Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot”. Najnowsze przygody Jeżyka dotyczą odbywającego się w Katowicach World Urban Forum. Naszą recenzję książeczki znajdziecie tutaj.

Darmowe książki i „Cyrk Bobas”

25 czerwca w Filii nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach dzieciaki będą mogły spotkać się z autorką książek o Jeżu Nikosiu – Katarzyną Majzel-Pośpiech. Każdy uczestnik otrzyma darmową promocyjną książkę wraz z autografem autorki. Dla najmłodszych przygotowano również kilka niespodzianek. Na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem tel. 322067193 lub osobiście w bibliotece. Po wydarzeniu na placu przy bibliotece będzie można zobaczyć przedstawienie w wykonaniu Teatru Gabi Art - „Cyrk Bobas” (wstęp wolny).

Spotkanie autorskie (godz. 10.30) i przedstawienie (godz. 11.15) odbędą się 25 czerwca w Filii nr 28 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Uniczowska 36) w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na przedstawienie nie obowiązują wejściówki. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na FB

Kategoria: Wydarzenia