Rodzinny piknik w Parku Śląskim

piątek 24 czerwca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
    fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
Kiedy: 
  • sobota 25 czerwca 2022 - sobota 27 sierpnia 2022
Gdzie: Chorzów
Powraca znane i lubiane „Śniadanie na trawie”. W sobotnie poranki będziecie mogli zjeść zdrowe śniadanie w pięknej scenerii Parku Śląskiego, poćwiczyć jogę czy fitness na trawie. Dla dzieci przygotowano ciekawe zabawy i konkursy. Zobaczcie.

Kultowe „Śniadanie na trawie” to wydarzenie cykliczne organizowane nieprzerwanie od 2011 roku w Parku Śląskim. W każdą wakacyjną sobotę w otoczeniu szumiących drzew i kwitnących róż będzie można bezpłatnie poćwiczyć jogę. Nie zabraknie również innych aktywności fizycznych, takich jak fitness czy pilates. Zajęcia prowadzone są pod okiem profesjonalnych trenerów, więc nawet początkujący mogą bez obaw rozpocząć swoją przygodę z tego typu ćwiczeniami – wystarczy zapatrzeć się w matę do ćwiczeń. „Śniadania” to również relaks na leżakach i dobre jedzenie. Wystawcy oferują zdrową i ekologiczną żywność. Nie zapomniano o najmłodszych: zajęcia plastyczne, animacje, konkursy z nagrodami, zajęcia sportowe – to tylko niektóre z atrakcji.

„Śniadanie na trawie” będzie odbywać się w soboty od 25 czerwca do 27 sierpnia w Rosarium w Parku Śląskim. Od godz. 9 można poćwiczyć jogę na trawie, a w godz. 10- 16 na odwiedzających czekają animacje i gastronomia. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub FB Śniadania na trawie.

Kategoria: Wydarzenia