Ogród śniadaniowy z atrakcjami dla dzieci

poniedziałek 27 czerwca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty
    fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty
Kiedy: 
  • sobota 2 lipca 2022 - sobota 30 lipca 2022
W każdą lipcową sobotę dzieciaki będą mogły wziąć udział w grach, zabawach i animacjach, a dorośli skorzystają m.in. z porad kosmetycznych, zdrowotnych. Nie zabraknie smacznego menu śniadaniowego.

„Ogród śniadaniowy” to wakacyjne spotkania w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Tu najmłodsi będą świetnie się bawić, a dorośli odpoczną. Wśród atrakcji dla dzieci znajdą się m.in. gry i zabawy z językiem angielskim, animacje, zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, modelowanie z zapałek, czytelnia pod chmurką, malowanie buziek. Dorośli będą mogli poćwiczyć nordic walking, zasięgnąć porad kosmetycznych lub skosztować pysznego śniadania. Wydarzenie to również okazja do zobaczenia z bliska radiowozu policyjnego, stroju ludowego oraz spotkania z pszczelarzem.

Śniadania będą odbywać się w każdą sobotę lipca w godz. 11-13 w ogrodzie MCK im. Henryka Bisty (ul. Niedurnego 69). Pierwsze spotkanie już 2 lipca. Wstęp wolny. Dokładny program imprezy znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia