Lato z teatrem i muzyką

środa 29 czerwca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 10 lipca 2022 - niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Bytom
Jak spędzić wakacje w mieście? Rusza nowy cykl spotkań dla dzieci z koncertami i spektaklami. Najmłodsi zobaczą m.in. „ Dobre rady lisa Witalisa”, „Króla Maciusia” oraz wyruszą w muzyczną podróż do Irlandii i Hiszpanii.

Bytomskie Centrum Kultury przygotowało dla najmłodszych cykl wakacyjnych, plenerowych spektakli i koncertów - „Parkobajtle”. A wszystko w miłych okolicznościach przyrody, w okolicach Stawu Północnego w Parku Miejskim Kachla.

Teatr, muzyka, ruch i zabawa

Wakacyjne „Parkobajtle” będą odbywać się w każdą niedzielę. Na scenie dzieci i rodzice zobaczą spektakle O!Teatru, a w muzyczną podróż wyruszą ze znanym i lubianym cyklem koncertów „Maluchy w krainie dźwięku”. W programie znajdą się przedstawienia: „Dobre rady lisa Witalisa” (10 lipca), „Król Maciuś” (24 lipca), „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze” (7 sierpnia) oraz „Bajka o gajowym Chrobotku” (21 sierpnia). Do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy zachęcą najmłodszych koncerty: „Zielono mi! Po irlandzku” (17 lipca), „Alla gitarra! Po hiszpańsku” (31 lipca), „Rockendrollowo! Po amerykańsku” (14 sierpnia) oraz „Dylu dylu! Po polsku” (28 sierpnia).

Cykl „Parkobajtle” rozpocznie się 10 lipca, a zakończy 28 sierpnia. Spektakle i koncerty będą odbywać się w wakacyjne niedziele o godz. 14 w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu, w okolicach Stawu Północnego od strony ul. Olimpijskiej. Bilety w cenie 5 zł można zakupić tutaj. Informację znajdziecie na stronie BECEKu.

Kategoria: Wydarzenia