Dzieciniec Teatralny dla małych i dużych

wtorek 5 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy
Kiedy: 
  • niedziela 3 lipca 2022 - niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Tychy
W każdą niedzielę wakacji możecie wziąć udział w ciekawych rodzinnych warsztatach teatralnych, plastycznych i choreograficznych. Zaprojektujecie swoje Bullerbyn, kostium czy też pacynkowego przyjaciela. Wstęp wolny.

„Dzieciniec Teatralny. Teatr nie stoi, dzieje się” to rodzinne warsztaty teatralne w Teatrze Małym Tychy. W programie na lipiec znajdziecie: „Hałasowanie” (10 lipca) inspirowane przedstawieniem „Dzieci z Bullerbyn”, „Idziemy w gości do radości” ( 17 lipca) inkluzywny warsztat pracy z ciałem i rekwizytem, „poDziej się” (24 lipca i 31 lipca) tworzenie autorskich kostiumów i projektowanie grafik na koszulki. Sierpień to warsztaty „La La Lalka” (7 sierpnia) z pacynkami, „No w głowie się nie mieści” (14 sierpnia) praca na emocjach, spektakl „Szewczyk Dratewka” Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu (21 sierpnia godz. 16, wstęp wolny, obowiązują wejściówki – do odbioru w kasie) oraz finałowe warsztaty „Teatr dzieje się, nie stoi”.

Warsztaty będą odbywać się w każdą niedzielę wakacji od 3 lipca do 28 sierpnia w godz. 12-14 w Teatrze Małym Tychy (ul. ks. kard. Augusta Hlonda 1). Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. Dokładny plan zajęć znajdziecie na stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia