Polskie bajeczki w kinie przyjaznym sensorycznie

wtorek 5 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Bajkizpolski
    fot. archiwum zdjęć FB Bajkizpolski
Kiedy: 
  • środa 13 lipca 2022
Gdzie: Katowice
Na dużym ekranie dzieci zobaczą najciekawsze filmy i seriale animowane z Polski m.in. „Żubr Pompik”, „Pamiętnik Florki”. Przekonacie się, że nawet najbrzydsza pogoda nie przeszkodzi wyobraźni i dobrej zabawie.

W katowickim Kinie Światowid mali widzowie mogą uczestniczyć w seansach przyjaznych sensorycznie. Co to oznacza? Dzieciaki w komfortowych warunkach mogą obejrzeć wybrane dla nich propozycje filmowe. Podczas projekcji na sali nie ma całkowitej ciemności, ograniczone są bodźce, nie są wyświetlane zwiastuny innych filmów, aby nie rozpraszać dziecięcej uwagi. Dzięki takim seansom kino jest dostępne dla wszystkich, a różne formy niepełnosprawności nie ograniczają miłośników kina.

Najlepsze polskie animacje

13 lipca w ramach seansu przyjaznego sensorycznie najmłodsi zobaczą #bajkizpolski. To projekt, w ramach którego cyklicznie, co trzy miesiące, prezentowane są najciekawsze filmy i seriale animowane dla najmłodszego widza, wyprodukowane w ostatnich latach w Polsce. Dzieci zobaczą wybrane odcinki seriali: „Agatka”, „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Przytul mnie”, „Żubr Pompik”, „Przedszkolaki”.

Seans będzie można zobaczyć 13 lipca o godz. 17 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 14 zł można zakupić online. Informację o seansie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia