Malowanie pianą i nocowanie z klockami

poniedziałek 11 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 29 lipca 2022 - sobota 30 lipca 2022
Gdzie: Katowice
Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Mamy dla Was ciekawą propozycję. Noc w otoczeniu LEGO, zabawa, malowanie na mleku, eksperymenty – mali fani klocków będą zachwyceni. Zobaczcie szczegóły.

W sali zabaw 1000 Klocków znajdziecie LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, robotem LEGO Boost czy też torami zjazdowymi dla samochodzików.

Wakacyjne nocowanie z klockami

Podczas nocowania dzieci będą nie tylko świetnie się bawić klockami LEGO, ale również wezmą udział w ciekawych zajęciach. Malowanie pianą, wędrująca woda, malowanie na mleku, wulkan i wiele innych eksperymentów – zapowiada się ciekawie. Nocowanie odbędzie się z 29 lipca na 30 lipca w 1000 Klocków w Katowicach. Zabawa rozpocznie się o godz. 18 w piątek, a zakończy o godz. 9 w sobotę. Cena to 90 zł (obejmuje kolację i śniadanie). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. Nocowanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 6 lat.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia