Rodzinna wycieczka wąskotorówką

wtorek 12 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Miasto Bytom
    fot. archiwum zdjęć FB Miasto Bytom
Kiedy: 
  • czwartek 14 lipca 2022 - piątek 26 sierpnia 2022
Gdzie: Bytom
Co powiecie na przejażdżkę najstarszą czynną linią kolei wąskotorowej na świecie? Celem podróży będzie leśna polana, na której dzieci będą bawić się z animatorami, a dorośli odpoczną wśród drzew.

Przez całe wakacje będą odbywać się rodzinne wycieczki na polanę w Dąbrowie Miejskiej w Bytomiu. Na miejsce uczestnicy dotrą Górnośląską Koleją Wąskotorową. Każda z wypraw będzie miała taki sam schemat, ale aktywności dla dzieci za każdym razem będą inne. Czego można się spodziewać? Odpoczynku wśród drzew, zabaw i zajęć plastycznych, sportowych, przyrodniczych. Wiek dzieci nie ma znaczenia, można zabrać ze sobą nawet maluchy w wózkach. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i animacje dla dzieci. Wystarczy wziąć ze sobą koc.

Wycieczki odbędą się 14 i 21 lipca, 17 i 26 sierpnia. Zbiórka o godz. 10 na peronie wąskotorówki przy ul. Reja (w pobliżu lodowiska). Powrót na miejsce około godz.15.30. Dzieci muszą być pod opieką dorosłych. Obowiązują zapisy pod adresem mailowym: palacwmiechowicach@becek.pl. Następnie otrzymacie do wypełnienia formularz zgłoszenia. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Kategoria: Wydarzenia