Wyplatanki z wikliny i bajkoterapia na ekowarsztatach

środa 13 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 8 lipca 2022 - sobota 6 sierpnia 2022
Gdzie: Bytom
Podczas zajęć powstaną torby z koszulek, wiklinowe kwiatki i porcelanowe mozaiki. Najmłodsi zajrzą również do ula, wyruszą na wyprawę z żubrem Pompikiem oraz zbudują karmnik dla ptaków.

Co tydzień w lipcowe piątki i soboty oraz w pierwszy weekend sierpnia dzieci mogą wziąć udział w kreatywnych i ciekawych ekowarsztatach. Zajęcia poprowadzą doświadczeni animatorzy z Bytomskiego Centrum Kultury. Najmłodsi będą wyplatać z wikliny, malować porcelanę, przeżyją czytelniczą przygodę z rodziną żubra Pompika, zajrzą do ula, ozdobią bawełniane torby na zakupy czy też zbudują karmnik dla ptaków ze starych butelek PET. Na zakończenie wakacyjnego cyklu warsztatów zaplanowano niespodziankę – spektakl „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka znalazły czapeczkę” (20 sierpnia godz. 12).

Ekowarsztaty będą odbywać się w Atrium Plejada Bytom (Al. Jana N. Jeziorańskiego 25) do 6 sierpnia. W piątki w godz. 16-19, w soboty w godz. 11-14. Udział jest bezpłatny. Szczegółowy plan zajęć znajdziecie na stronie Beceku lub Plejady.

Kategoria: Wydarzenia