Bezpłatna wakacyjna nauka pływania

środa 20 lipca 2022
  • fot. mat. prasowe UM Piekary Śląskie
    fot. mat. prasowe UM Piekary Śląskie
Kiedy: 
  • poniedziałek 25 lipca 2022 - piątek 5 sierpnia 2022
Lato to idealny czas, aby nauczyć się pływać. Teraz wyjście na basen możecie połączyć z bezpłatnym kursem. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Obowiązują zapisy.

Od poniedziałku 25 lipca, przez dwa tygodnie na terenie basenu plenerowego w Piekarach Śląskich dzieci w wieku 6-12 lat mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania. Do wyboru będą dwa turnusy: w dniach 25-29 lipca oraz 1-5 sierpnia. Zajęcia będą podzielone na dwie grupy. Pierwsza będzie miała kurs w godz. 8.30–9.15, a druga w godz. 9.15–10. W każdej grupie może wziąć udział maksymalnie 15 dzieci. Zapisy przyjmowane są w Dziale Promocji i Sportu MOSIR od poniedziałku do piątku pod numerem tel 32 7681010 (godz. 7.30–15.30).

Wodny plac zabaw

Po zajęciach dzieciaki z pewnością będą świetnie się bawić na wodnym placu zabaw. Najmłodsi znajdą tu piętrową konstrukcję z pistoletami na wodę, zjeżdżalniami, biczami wodnymi i ogromną beczką, która co jakiś czas oblewa wszystkich wodą.

Zajęcia pływania organizowane są przez miasto Piekary Śląskie, WOPR Piekary oraz MOSiR Piekary i będą odbywać się na kąpielisku przy ul. Olimpijskiej 3. Informację znajdziecie na stronie miasta. Ceny biletów na basen to: 14 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, 22 zł – rodzinny (1 dorosły i 1 dziecko), dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Aktywny wypoczynek, zwiedzanie, a może kreatywne zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych bezpłatnych zajęć, warsztatów, miejsc, które warto zobaczyć w naszym regionie.

Wakacje w mieście – najciekawsze propozycje