Bajka o przyjaźni i miłości

czwartek 21 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB O! Teatr
    fot. archiwum zdjęć FB O! Teatr
Kiedy: 
  • niedziela 7 sierpnia 2022
Gdzie: Mysłowice
W niedzielne popołudnie mali widzowie będą mogli przenieść się do świata królewny Marysi i lodowej góry. A to wszystko za sprawą spektaklu grupy O!Teatr. Po przedstawieniu odbędą się animacje. Wstęp wolny.

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu „Teatr Małego Widza”. Tym razem na scenie w Parku Zamkowym dzieci zobaczą „Bajkę o królewnie Marysi i lodowej górze”. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci.

Czy warto postępować egoistycznie?

Odpowiedź na to pytanie najmłodsi znajdą uczestnicząc aktywnie w spektaklu grupy O!Teatr. W Królestwie Srebrnego Szczytu mieszkali król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Rodzice postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć taką żonę?

O tym przekonacie się 7 sierpnia o godz. 17 w Parku Zamkowym w Mysłowicach. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub MOK Mysłowice.

Kategoria: Wydarzenia