Lato na rolkach

piątek 22 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 7 sierpnia 2022 - sobota 27 sierpnia 2022
Gdzie: Sosnowiec
Wakacje to dobry czas, aby nauczyć się jeździć na rolkach. Warsztaty w Parku Sieleckim to nie tylko nauka jazdy dla początkujących, ale również lekcje dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

W sierpniu w Parku Sieleckim w Sosnowcu odbędą się warsztaty jazdy na rolkach. Zajęcia poprowadzą instruktorzy szkoły Free Skater oraz Stowarzyszenia Rolki Sielec. Pod okiem instruktorów osoby stawiające pierwsze kroki nauczyć się jeździć (grupa początkująca). Dzieci i dorośli, którzy płynnie jeżdżą nauczą się kilka technik hamowania, zakręcania, jazdy tyłem, podstaw freestyle slalomu oraz freeskate. A osoby zaawansowane, które płynnie jeżdżą przodem i tyłem, opanowały podstawy freestyle slalomu i freeskate poznają efektowne techniki hamowania zwane „slide”, nauczą się przeskakiwać przez przeszkody, pokonywać schody na rolkach i poznają bardziej zaawansowane tricki między kubeczkami – freestyle slalom.

Zajęcia będą odbywać się 7, 14, 21 i 27 sierpnia w godz. 17.30-19 w Parku Sieleckim w Sosnowcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jeżeli nie macie sprzętu istnieje możliwość wcześniejszego, odpłatnego wypożyczenia sprzętu rolkarskiego pod nr tel. 797 378 602. Informację znajdziecie na stronie miasta Sosnowiec.

Kategoria: Wydarzenia