Klimatycznie przy ognisku

poniedziałek 25 lipca 2022
Kiedy: 
  • czwartek 28 lipca 2022
  • czwartek 4 sierpnia 2022
  • czwartek 11 sierpnia 2022
Pieczenie kiełbasek, kreatywne warsztaty, czytanie performatywne i dobra zabawa dla małych i dużych – tak zapowiadają się Ogniska Czwartkowe. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W lipcu i sierpniu dąbrowska Miejska Bibliotek Publiczna zaprasza na spotkania przy ognisku. Wśród atrakcji m.in. gry i zabawy, czytanie performatywne, czytelnia pod chmurką, strefa animacyjna, strefa chillout'u, warsztaty kreatywne (literackie i artystyczne). Organizatorzy gwarantują chętnym możliwość upieczenia kiełbasek, tj. zapewniają niezbędne akcesoria takie jak kijki.

Impreza przy ognisku odbędzie się 28 lipca, 4 sierpnia oraz 11 sierpnia w godz. 18-21 za budynkiem Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25) w Dąbrowie Górniczej. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?

Aktywny wypoczynek, zwiedzanie, a może kreatywne zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych bezpłatnych zajęć, warsztatów, miejsc, które warto zobaczyć w naszym regionie.

Wakacje w mieście – najciekawsze propozycje