Smacznie na zamku

poniedziałek 25 lipca 2022
Kiedy: 
  • sobota 6 sierpnia 2022 - niedziela 7 sierpnia 2022
Gdzie: Siewierz
Zapowiada się pyszny weekend z food truckami. Kuchni z rożnych zakątków świata będziecie mogli spróbować na Zamku w Siewierzu. Smaki meksyku, dalekiej Azji czy też słodkości - każdy znajdzie coś dla siebie.

Mali rycerze i małe księżniczki znajdą tu ruiny zamku, pobawią się na pirackim placu zabaw czy też poszaleją na rowerach nad jeziorem Przeczyckim. Wycieczkę na Zamek w Siewierzu możecie połączyć z dobrym jedzeniem. 6-7 sierpnia food trucki będą tu serwowały jedzenie z różnych stron świata. Street food'owe klasyki, kuchnia meksykańska, azjatycka, dania wegetariańskie i wiele innych rarytasów. Pragnienie ugasi rzemieślnicze piwko. W programie również strefa dla dzieci oraz konkursy.

Zlot food trucków na Zamku w Siewierzu (ul. Tadeusza Kościuszki) odbędzie się 6 sierpnia w godz. 12-22 oraz 7 sierpnia w godz. 12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?

Aktywny wypoczynek, zwiedzanie, a może kreatywne zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych bezpłatnych zajęć, warsztatów, miejsc, które warto zobaczyć w naszym regionie.

Wakacje w mieście – najciekawsze propozycje