Festiwal Kolorów w Tychach

poniedziałek 1 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Holi Święta Kolorów
    fot. archiwum zdjęć na Fb Holi Święta Kolorów
Kiedy: 
  • sobota 20 sierpnia 2022
Gdzie: Tychy
Tychy to kolejne miasto, do którego zawita Festiwal Kolorów z barwnymi proszkami Holi. Możecie liczyć m.in. na dobrą muzykę, kolorową watę cukrową, kolorowe okulary i mnóstwo pozytywnej energii. Zobaczcie.

Uczestnicy zabawy otryzmają od organizatora aż 9 kolorów proszków Holi, którymi będą mogli się obrzucać w rytm muzyki płynącej z głośników. Będzie też kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i Bazooki CO2, czyli ręczne wyrzutnie dymu. Ze względu na bezpieczeństwo uczestnicy nie mogą wnosić własnych kolorowych proszków.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Holi Święto Kolorów odbędzie się 20 sierpnia w godz. 15-19 w Parku Jaworek w Tychach. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem