Festiwal Kolorów w Tychach

poniedziałek 1 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Holi Święta Kolorów
    fot. archiwum zdjęć na Fb Holi Święta Kolorów
Kiedy: 
  • niedziela 28 sierpnia 2022
Gdzie: Tychy
Tychy to kolejne miasto, do którego zawita Festiwal Kolorów z barwnymi proszkami Holi. Możecie liczyć m.in. na dobrą muzykę, kolorową watę cukrową, kolorowe okulary i mnóstwo pozytywnej energii. Zobaczcie.

Uczestnicy zabawy otryzmają od organizatora aż 9 kolorów proszków Holi, którymi będą mogli się obrzucać w rytm muzyki płynącej z głośników. Będzie też kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i Bazooki CO2, czyli ręczne wyrzutnie dymu. Ze względu na bezpieczeństwo uczestnicy nie mogą wnosić własnych kolorowych proszków.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Holi Święto Kolorów miało odbyć się 20 sierpnia, ale zostało przeniesione na 28 sierpnia. Odbędzie się w godz. 15-19 w Parku Jaworek w Tychach. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak sobie radzić z upałem w mieście? Można wybrać się na basen. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych kąpielisk plenerowych w regionie. Zerknijcie.

Gdzie na basen w województwie śląskim?

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem