„Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” - seanse z konkursami

środa 10 sierpnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 sierpnia 2022 - niedziela 14 sierpnia 2022
Kurozając to jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając. Bohater może nieco odmienny od innych, ale taki, który na pewno skradnie Wam serca. Premierowe seanse w kinach Helios będą połączone z konkursami.

Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra, dorastał marząc o wielkich przygodach. Pewnego dnia największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym kompanem – żółwiem Abe’m oraz bezczelną, ale uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

Przed seansem „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” 13 i 14 sierpnia w kinach Helios, na dzieci będą czekać konkursy z nagrodami. Film będzie można zobaczyć o godz. 12.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 17,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 20,90 zł (2 dni przed seansem), 22,90 zł (1 dzień przed seansem) i 25,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia