Skarpetkowe gałganki, szum drzew i relaks na pikniku

środa 10 sierpnia 2022
Kiedy: 
  • środa 31 sierpnia 2022
Gdzie: Radzionków
Ostatnie dni wakacji warto spędzić w plenerze. Podczas pikniku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym będzie można się zrelaksować, a także świetnie się bawić. Wystarczy zabrać ze sobą koc, kosz piknikowy i dobry humor.

Pachnąca trawa, szum drzew, wygodny koc i małe co nieco to gwarancja na udany odpoczynek. Dla tych, którym nie wystarczy leżenie na kocu, czekać będą różne atrakcje – sportowe, przyrodnicze, artystyczne. Na zajęciach powstaną skarpetkowe gałganki, zakładki do książek, kolorowe figurki gipsowe, drewniane rzeźby. Aktywnie będzie można spędzić czas pokonując tor przeszkód. Aby wziąć udział w pikniku wystarczy zabrać ze sobą koc i ulubione smakołyki.

Piknik odbędzie się 31 sierpnia w godz. 16-19, na dużej łące Śląskiego Ogrodu Botanicznego (wejście do Ogrodu od ul. Zejera) w Radzionkowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu