Bezpłatna joga rodzinna

czwartek 18 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia
    fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia
Kiedy: 
  • sobota 20 sierpnia 2022
Co powiecie na wspólną przygodę z dziećmi w Fabryce Pełnej Życia. Zajęcia wspaniale wpłyną na Wasze wzajemne relacje, poprawią komunikację i wzmocnią zaufanie. Zerknijcie na szczegóły.

Przez całe wakacje (w każdą sobotę) w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej odbywają się bezpłatne warsztaty dla dzieci i rodziców. Udział w zajęciach jest ogólnodostępny. Jak podkreślają organizatorzy - Łączymy tu przyjemne z pożytecznym, integrujemy dzieci, zapewniamy im rozrywkę, edukację, zdrowy ruch, a to wszystko „pod gołym niebem”. 20 sierpnia rodzinnie będzie można wziąć udział w zajęciach jogi. Uczestnicy spędzą razem czas w sposób konstruktywny i wzmocnią wzajemne zrozumienie. To pełna bliskość, ćwiczenia oddechowe z różnymi rekwizytami, relaksacja przy dźwiękach instrumentów oraz rodzinna twórczość artystyczna (np. tworzenie mandali).

Zajęcia z jogi odbędą się 20 sierpnia o godz. 11.30 w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3) w Dąbrowie Górniczej. Warsztaty są darmowe. Uczestnicy proszeni są o zabranie maty do ćwiczeń lub kocyka. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia