Pierogowa uczta

piątek 19 sierpnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Smaczny Targ
    fot. archiwum zdjęć FB Smaczny Targ
Kiedy: 
  • piątek 2 września 2022 - niedziela 4 września 2022
Gdzie: Katowice
Okazja do spróbowania pierogów polskich, hiszpańskich, japońskich, tybetańskich czy hinduskich. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, doprawiane na słodko i ostro. Będzie w czym wybierać.

Festiwal Pierogów Świata zawita do Katowic. To okazja do spróbowania pierogów z różnych zakątków Ziemi. W zależności od kraju są one inaczej przygotowywane. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone - możliwości jest wiele. Podczas festiwalu serwowane będą pierogi polskie, hiszpańskie, japońskie, tybetańskie, hinduskie, gruzińskie czy włoskie.

Festiwal Pierogów Świata odbędzie się 2-4 września: w godz. 11-21 piątek, 11-21 sobota i 11-20 niedziela na placu Szewczyka przed Galerią Katowicką. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu